Ostraha sportovních, kulturních a společenských akcí

Další z významných služeb naší agentury a jedna ze služeb díky které jsme dnes tak daleko. Během výkonu služby čerpáme vědomosti ze 14ti let praxe a zkušeností a to ze stovek akcí po celém Česku.

O hladký průběh vaší akce se postará vyškolený personál, který vás bude vhodně reprezentovat. Personál, který je maximálně profesionální a ovládá základy sebeobrany a bojových umění. Naši zaměstnanci jsou také adekvátně fyzicky a psychicky vybaveni.

Ať už se jedná o venkovní či vnitřní akce vždy dochází k seznámení se s objektem, vyhodnocení bezpečnostních rizik a vypracování konkrétní nabídky na počty pracovníků a dobu služby. Samozřejmostí je také vypracování finanční nabídky pro konkrétního klienta.

Základem naší služby je precizní kontrola a „šacování“ u vstupu, dále se snažíme konfliktům předcházet a ne je vyhledávat. Snažíme se vždy agresory přemoci prvně psychicky a až v poslední řadě fyzicky, a to s cílem je pomocí chvatů vyvést ven a tam jim buď domluvit, nebo přivolat policii.

Dle přání klienta volíme pracovní oděv – buď klasický firemní stejnokroj (dá se vybavit i logem klienta), oblek, nebo taktické vesty s donucovacími prostředky, v případě specifických sportovních utkání také helmy, chrániče atd. Vždy tak, aby bylo na první pohled patrné, že se jedná o ochranku.

Po domluvě s klientem lze zajistit také nadstandartní služby jako třeba: pracovníky, kteří hovoří více jazyky, doprovod interpreta z letiště, nebo hotelu na místo konání akce, eskort sportovního týmu z autobusu do šaten a naopak a podobně.

  1. 14 let praxe ze stovek akcí po celém Česku, Slovensku a Rakousku
  2. Adekvátně fyzicky a psychicky vybavený personál
  3. Naši zaměstnanci ovládají sebeobranu a nejrůznější chvaty
  4. Materiální a technická vybavenost jako vysílačky, čtyřkolky, stany atd
  5. Akce koordinuje minimálně jeden supervisor, na největších akcích je i vedení společnosti – to zajistí maximální rozhodnost a flexibilitu
  6. Kompletní zajištění akce – security, požární a zdravotní dozor, úklid, komunikace s IZS
SPORTOVNÍ, KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE
SPORTOVNÍ, KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE
SPORTOVNÍ, KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE
SPORTOVNÍ, KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE
SPORTOVNÍ, KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE