O nás

Vznik Big Security

Bezpečnostní agentura BIG SECURITY vznikla v roce 2013 s jasným cílem zaplnit mezeru na trhu a využít roky praxe jako ochranka u jiných firem, či nasoukromo. Původně malá firma ze Znojma se poměrně rychle rozrostla ve firmu, která zajišťuje přes 700 akcí ročně, což z nás dělá jednoho z největších hráčů na trhu s působností po celé České republice, Slovensku a Rakousku.

Prezentace ke stažení PDF 205 MB

Naše vize

Naše vize a hlavní zaměření je jasné - nabízet profesionální služby na poli fyzické ostrahy rizikových a vysoce navštěvovaných akcí a objektů jako jsou festivaly, koncerty, kempy, noční podniky, diskotéky, kasína atd… To však neznamená, že bychom neposkytovali i jiné služby a nebo nezajišťovali i menší akce. Díky obrovskému množství zkušeností, zajišťovaných akcí a objektů jsou naše služby fyzické ostrahy opravdu komplexní.

Pracovníci

Náročným požadavkům odpovídá v první řadě výběr zaměstnanců a spolupracovníků, pak výcvik, zaškolení a zkušenosti z největších akcí v ČR. Dále si zakládáme na vzhledu, vystupování a inteligenci našich pracovníků. Do našich řad nebereme každého. Toto společně zajistí opravdu maximálně profesionální a vycvičené pracovníky, kteří si poradí ze všemi nástrahami jejich profese a to jak psychickými, tak fyzickými. Distancujeme se od klasické české bezpečnostní agentury, kde najdete ve většině případů důchodce, invalidy, ženy a 60kg děti. Toto u nás nehrozí!!!

Velikost akcí

Díky tomu, že jsme schopni zajistit na jednu akci až 200 pracovníků, zkušenostem a profesionálnímu vystupování patří mezi naše klienty největší akce svého typu u nás, jako třeba festival Votvírák (největší festival u nás), CAR WARS (největší tuning sraz u nás), EURO BIKE FEST (největší moto sraz u nás), PLES VUT (největší ples u nás), VYSOČINA FEST (největší festival na Vysočině), AUTOKEMPINK STRÁŽNICE (jeden z největších kempů u nás) a mnoho dalšího...