DETEKTIVNÍ SLUŽBY

Zajistíme vaši prodejnu či supermarket proti krádežím a protiprávní činnosti. Vaši provozovnu či výrobní a kancelářské prostory proti krádežím materiálu, zboží a v neposlední řadě také proti úniku informací.

Náš vyškolený a diskrétní personál dokáže adekvátně monitorovat jakékoliv prostory a předcházet protiprávní činnosti a úniku informací, které by jinak vedli k nemalým finančním ztrátám společnosti nebo snížení obchodních aktivit v podobě vynášení důležitých a důvěrných informací a materiálu ze společnosti. 

Maximalizujeme efektivnost této služby tím, že propojujeme fyzickou ostrahu s moderními zabezpečovacími technikami jako jsou kamery, skenery, alarmy, čidla atd., toto má za následek opravdu komplexní zabezpečení.

Dle požadavků klienta a typu prostor volíme také oděv pracovníků naší agentury a to od klasických firemních stejnokrojů přes obleky, až po pracovníky v civilu, například v supermarketech.

Samozřejmostí této služby je také maximální časová a lidská flexibilita zohledňující například svátky, výprodeje, důležitá obchodní jednání atd.

  1. 5 let praxe v oboru
  2. Zkušenosti a nejrůznější postupy získané přímo z praxe
  3. Propojení fyzické ostrahy s moderními zabezpečovacími technologiemi
  4. Předcházení protiprávní činnosti a úniku informací, čímž šetříme klientovi nemalé finanční prostředky
  5. Dle přání klienta a typu prostor volíme oděv, lze zajistit také pracovníky v civilu, což maximalizuje efekt třeba v supermarketech nebo výrobních prostorách
  6. Komunikace a spolupráce s policií
DETEKTIVNÍ SLUŽBY
DETEKTIVNÍ SLUŽBY
DETEKTIVNÍ SLUŽBY
DETEKTIVNÍ SLUŽBY
DETEKTIVNÍ SLUŽBY