CLUB SECURITY

Další ze stěžejních služeb naší agentury ve které doslova vynikáme. Pomáhá nám k tomu 14ti letá praxe a doslova tisíce večerů strávených u „dveří“ po celém Česku.

K našim klientů patří jak malé lokální kluby a kasína, tak podniky pro několik tisíc návštěvníků.

Dbáme na maximálně vycvičené a profesionální pracovníky, kteří jsou patřičně fyzicky vybaveni a disponují dostatkem psychické odolnosti. Samozřejmostí je znalost nejrůznějších chvatů a bojových technik.  

Základem naší služby je precizní kontrola a „šacování“ u vstupu, dále se snažíme konfliktům předcházet a ne je vyhledávat. Snažíme se vždy agresory přemoci prvně psychicky a až v poslední řadě fyzicky, a to s cílem je pomocí chvatů vyvést ven a tam jim buď domluvit, nebo přivolat policii.

Dle přání klienta volíme pracovní oděv – buď klasický firemní stejnokroj, oblek a nebo oděv jak s logem klienta, tak našim. Vždy tak, aby bylo na první pohled patrné, že se jedná o ochranku.

Jsme maximálně flexibilní v řešení otázek zvýšené návštěvnosti, plánovaných akcí, vystoupení různých interpretů, svátků atd.

  1. 14 let praxe v nejrůznějších provozech a místech
  2. Vzhled odpovídající ochrance a maximální psychická odolnost našich pracovníků
  3. Dostatek zkušeností s řešením nepředvídatelných situací
  4. Precizní kontrola a „šacování“ u vstupu, zamezení vstupu podezřelým a podnapilým osobám, nebo osobám v nevhodném oděvu
  5. Jednotný stejnokroj dle typu provozu, možnost umístění loga klienta
  6. Na přání klienta můžeme dodat pracovníky, kteří mluví cizími jazyky – např. do kasín, nebo nočních podniků, kde převládá zahraniční klientela
CLUB SECURITY
CLUB SECURITY
CLUB SECURITY
CLUB SECURITY
CLUB SECURITY